Strong Media CS 1.6
Log in so you can post and vote!
Strong Media CS 1.6
Log in so you can post and vote!
Strong Media CS 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CS 1.6 Strong Media Server
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Strong Media
Posetite prodavnicu racunara Strong Media u Zrenjaninu 20. Oktobar 16 PTC Lokal 7.

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži
Strong Media Server
Strong Media Server Public IP: 217.26.212.39:27037
Affiliates
free forum
brothersoft.com


 

 Žalba u vezi admina

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
SerbianGoblin

avatar


Broj poruka : 3
Datum upisa : 14.04.2009

Žalba u vezi admina Empty
PočaljiNaslov: Žalba u vezi admina   Žalba u vezi admina Icon_minitimeUto Apr 14, 2009 6:22 pm

Admini me uvek banuju ili kikuju kad koljem kao pro u 35hp mapama. Želim unban odma'. GANGSTA je bio tu., ali ne znam da li me je ON banovao. Daću IP i nick ako neko od glavnih žele da znaju. Banovan sam u public serveru.
Nazad na vrh Ići dole
SeCk

SeCk


Broj poruka : 5
Datum upisa : 27.03.2009

Žalba u vezi admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Žalba u vezi admina   Žalba u vezi admina Icon_minitimeNed Apr 19, 2009 10:06 am

Daj mi tvoju IP adresu a ja cu pricati sa GANGSTAKILLA...ali ako imas MSN add me nikolamirosavljev@yahoo.com
seck95@live
Nazad na vrh Ići dole
SerbianGoblin

avatar


Broj poruka : 3
Datum upisa : 14.04.2009

Žalba u vezi admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Žalba u vezi admina   Žalba u vezi admina Icon_minitimeNed Apr 19, 2009 8:42 pm

SeCk ::
Daj mi tvoju IP adresu a ja cu pricati sa GANGSTAKILLA...ali ako imas MSN add me nikolamirosavljev@yahoo.com
seck95@live
Poslao privatnom postom (PM-om)
Nazad na vrh Ići dole
Vuki

avatar


Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.05.2009

Žalba u vezi admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Žalba u vezi admina   Žalba u vezi admina Icon_minitimeSre Maj 20, 2009 10:52 pm

Nisam teo da otvaram novu temu, jer je moja u vezi sa ovom!tacnije danas 20.05.09. nzm tacno kad, oko 18 casova banovan sam sa public servera na 100 min! tacnije danas sam usao mozda 2 put na server, prvi put od kuce (jer sam ranije usao jedanput iz igraonice), mapa je bila 35hp_lava, lik koji se potpisuje DUKI je napisao da me ban i napisao je "imas aa" ja ni neznam sta to znaci, napisao sam mu "sta imam?" i posle 10 sekndi dobio ban!nzm tacno od kog admina, nick mi je wH // Vuki , ban mi je istekao, mogu uci na server, ali zelim da se adminima skrene paznja da prvo provere nekog pre banovnja, a vidim da i pre moje zalbe ima zalbi od strane drugih igraca za isto banovanje sto se tice 35hp mapa!cit nisam imao, niti znam sta je "aa"!

Thanks.
Nazad na vrh Ići dole
ePublicMicK0

ePublicMicK0


Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.10.2009
Godina : 31
Lokacija : Zrenjanin

Žalba u vezi admina Empty
PočaljiNaslov: Track bot ..   Žalba u vezi admina Icon_minitimePet Okt 23, 2009 5:17 pm

Igrali smo dd2 long uzeo sam awp i rekao je ne sme ok poslusao sam ga... posle toga rats oko 7vs7 nas je bilo i ja o5 uzeo awp napravio par kilova evo ss : https://2img.net/r/ihimizer/img32/4953/derats0001p.png .. kasnije je dao vote AWP : svi su glasali za NE ! I rekao je awp ban ??? Ako je vec admin mogao bi da se drzi nekih pravila .. evo ss od dd2 long-a : https://2img.net/r/ihimizer/img10/905/dedust2long0006x.png .. razmotrite temu malo ...
Nazad na vrh Ići dole
http://epublic-cs.forumotion.com/forum.htm
Sponsored content





Žalba u vezi admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Žalba u vezi admina   Žalba u vezi admina Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Žalba u vezi admina
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» kako da dobijem admina
» kako da dobijem ili kupim admina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Strong Media CS 1.6 :: Pohvale, zalbe, misljenje o serveru, predlozi...-
Skoči na: